De financiële resultaten waren beoordeeld door kascommissie Roel van Houts en Jan Altena en scheidend penningmeester Merijn Altena nam de resultaten door met de vergadering. Jorin van de Laar opperde zichzelf direct als nieuw lid van de kascommissie “Altijd al willen doen” Aldus de voormalig CEO van CV De Plattevonder.
In het financiële resultaat werd een positief resultaat gemeld van een kleine tweeduizend euro. Daarnaast was er kort aandacht voor de verlaagde contributie. In het komende jaar heeft het bestuur nog een uitdaging om de begroting volledig te dichten, voorzitter de Groot: “Voor ons staat voorop dat voetbal betaalbaar moet zijn in deze tijd. We hebben een mooie stap in de contributie gezet en gaan vol vertrouwen aan de slag voor een positief resultaat in het komende jaar.”
Denis van Eijk verkozen tot bestuur
Nadat de financiële resultaten gedeeld waren was het tijd om afscheid te nemen van twee bestuursleden, namelijk Petricia Martens en Merijn Altena. Petricia, ook wel de nestor van het bestuur genoemd, nam na ruim 12 jaar met pijn in het hart afscheid van het bestuur, maar zeker nog niet van de club. Ook Merijn Altena gaf aan dat het na 4 jaar in het bestuur goed was. Hij focust zich op zijn rol in de activiteitencommissie en als spijkerharde nummer ‘6’ in het eerste.
Waar twee bestuursleden afscheid namen staat hier voorlopig een nieuw bestuurslid tegenover en niet de minste. Denis van Eijk werd met een Noord Koreaans stemresultaat in het bestuur gestemd (alle leden stemden voor, niks met raketten) en zal daar de jeugd op zich nemen. Frank van de Boomen neemt de taak van penningmeester over van Merijn Altena.
Boerenpakket of speldje?
Tot slot werden de jubilarissen gehuldigd. Dit jaar kregen de jubilarissen voor het eerst de keuze voor een speldje óf een Boerenpakket verzorgt door de hoofdsponsor: De Boeren van Someren – Eind. Het is mooi om te zien dat de club dit jaar weer een flink aantal jubilarissen telde.
Het Boerenpakket bestond uit een mooie borrelplank, verzorgt door Frans Knoops, tomaten van Gerard Vereijken, een tegoedbon van €15,- voor Buiten Eten/The Longhorn Ranch, eieren van Jan Thijs en boter met melk van melkveehouder Johan de Boer. Allen bedankt voor het samenstellen van dit mooie en originele pakket!
De volgende personen werden gehuldigd als jubilaris:
25 jaar:
- Pedro van de Voort
- Marijn Thijs
- Jeffrey Huijerjans
- Iplo Zanetti
- Suzanne Geelen
- Jeroen Raijmakers
- Sebastiaan Vereijken
- Michiel Vereijken
40 jaar:
- Toon Verhees
- Michael Thijs
- Michel Mikkers
- Bart van de Voort
- Denis van Eijk
- Hennie van Houts
- Fer Klinckenberg
50 jaar:
- Rinie van de Voort
- Jack Peters



