Sponsors

Toernooien Jeugd 2019-2020




De eerste toernooien komen weer binnen, en ik zal ze met regelmaat hier updaten.
Zo kunnen jullie zien waar er toernooien zijn en/of je al interesse hebt in één van de toernooien.

Indien je naar een toernooi wil, dan kun je dit melden bij toernooi@sse-voetbal.nl
Of meldt je bij één van de jeugdcommissie - leden.

NWC - 11 jan - JO9 - Manege voetbal (ochtend)
NWC - 11 april - JO15 / JO13 (middag) paastoernooi
NWC - 13 april - JO7 / JO9 (ochtend) paastoernooi
NWC - 13 april - JO10 / JO11 / JO12 (middag) paastoernooi
vv De Valk - 30 mei - JO14 / JO15 / JO17 / JO19 pinkstertoernooi
vv De Valk - 31 mei - JO11 / JO12 / JO13 pinkstertoernooi
vv De Valk - 31 mei - JO6/7 JO8 / JO9  JO10  pinkstertoernooi
FC Ria (Nieuwstadt) - 5 jun - JO13
FC Ria (Nieuwstadt) - 6 jun - JO8/JO9 / JO10/JO11 
FC Ria (Nieuwstadt) - 7 jun - JO7 / JO12 / 
SV Lierop - 5 juni - JO15 (2e,3e, 4e klasse)
SV Lierop - 7 juni - JO7 / JO8 / JO9 (2e, 3e, 4e klasse)
SV Lierop - 13 jun - JO11 / JO13
SV Brandevoort - 13 jun - JO9 / JO10 / JO11 / JO12
SV Brandevoort - 14 jun - JO13
vv Maarheeze - 13 jun - JO10 / JO11 / JO13 / JO15
vv Maarheeze - 14 jun - JO8 / JO9 / JO17
FC ODA - 13 jun - JO15  / JO14 (middag)
FC ODA - 13 jun - JO13 (ochtend)
FC ODA - 20 juni - JO12 / JO11 / JO10 (middag)
FC ODA - 20 juni - JO9 / JO8 / JO7 (ochtend)
SV Someren - 20 juni - JO7 / JO9 / JO11
ONDO - 06 jun - JO13 
ONDO - 13 jun - JO11 / JO12 (ochtend)
ONDO - 14 jun - JO8 / JO9 / JO10 (ochtend)
ZSV - 29 mei - JO13 / JO15 (3e en 4e klasse)
ZSV - 30 mei - JO10 / JO11 / JO12 (ochtend)
ZSV - 30 mei - JO7 / JO8 / JO9 (middag)
DVS, Waalre - 06 jun - JO11/JO12
DVS, Waalre - 07 jun - JO15
DVS, Waalre - 19 jun - JO19 (avond)
DVS, Waalre - 20 jun - JO8/JO9/JO10
DVS, Waalre - 21 jun - JO13
DVS, Waalre - 27 jun - JO16/JO17
FC Kerkrade west - 29 mei - JO19 (avond)
FC Kerkrade west - 30 mei - JO9 (middag)
FC Kerkrade west - 31 mei - JO7 (ochtend)
FC Kerkrade west - 31 mei - JO14 (middag)
FC Kerkrade west - 01 jun - JO13 (dag)
FC Kerkrade west - 05 jun - JO17 (avond)
FC Kerkrade west - 06 jun - JO10 (ochtend)
FC Kerkrade west - 06 jun - JO11 (middag)
FC Kerkrade west - 07 jun - JO12 (ochtend)
FC Kerkrade west - 07 jun - JO15 (middag)
Unitas '30 Etten-leur - 30 mei - JO11
Unitas '30 Etten-leur - 06 jun - JO9 / JO13 (lagere klasse 4e)
Unitas '30 Etten-leur - 06 jun - JO13 (1e tm 4e klasse)
Unitas '30 Etten-leur - 07 jun - JO7 (4x4)
Unitas '30 Etten-leur - 13 jun - JO9 (hfd t/m sterke 4e klasse)
Unitas '30 Etten-leur - 13 jun - JO11 (hfd t/m 3e klasse)
Unitas '30 Etten-leur - 06 jun - JO9 / JO13 (lagere klasse 4e)
Unitas '30 Etten-leur - 06 jun - JO13 (1e tm 4e klasse)
Unitas '30 Etten-leur - 07 jun - JO7 (4x4)
Unitas '30 Etten-leur - 13 jun - JO9 (hfd t/m sterke 4e klasse)
Unitas '30 Etten-leur - 13 jun - JO11 (hfd t/m 3e klasse)
verder zijn er natuurlijk diverse toernooien verder weg zoals:
30 mei, 5,6, 12 juni - Erremuu-cup, Arnemuiden
22-23 mei, internationaal U12 toernooi Dendermonde (B)
29-31 mei 5-7 juni, 12-14 juni, 19-21 juni BVB Arena tour / Toernooi (klik voor meer info)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!